ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ БІОЛОГІЧНИХ ФУНГІЦИДІВ У ЛІСОВИХ РОЗСАДНИКАХ
Анотація
Наведено результати досліджень захисту сіянців сосни звичайної та дуба звичайного від збудників «дитячої» хвороби (гриби родів Fusarium spp.,Alternaria spp., Botrytis spp.) та борошнистої роси (збудник - Oidium spp., телеоморфа - Microsphaera alphitoides Grif. еt Мaubl.)
Сіянці сосни, сіянці дуба, фітопатогени, біофунгіциди, біозахист, стресові чинники.
Посилання
Гвоздяк Р.І. Аутомікрофлора насіння сосни звичайної та її системна взаємодія: теоретико-прикладний аспект // Р. І. Гвоздяк, А. Ф. Гойчук, В. В. Розенфельд / Електронний науковий вісник «Лісове і садово-паркове господарство».– 2012. – № 2. – С.34–50.
Голицын Г. С. ?сследования климата и проблемы развития в свете всемирной конференции по изменению климата / Г.С. Голицын // Россия на пути к устойчивому развитию. – М.: МГ?У Правительства Москвы ?здательський дом НП, 2003. – С. 89–95.
Патологія дібров / [Гойчук А. Ф., Гордієнко М. І., Гордієнко Н. М. та ін.]; під ред. М. І. Гордієнка – [2-е вид.]. – К.: ННЦ ІАЕ, 2004. – 470 с.
Розенфельд В. В. Вплив бактеріальної мікрофлори насіння сосни звичайної на його схожість і енергію проростання / В. В. Розенфельд // Наук. вісник НЛТУ України: Зб. наук.–техн. пр. – Львів: НЛТУ, 2005. – Вип. 15.5. – С. 86–90.
Розенфельд В. В. Антибактеріальна активність препаратів та її вплив на мікрофлору насіння сосни звичайної / В. В. Розенфельд, Л. М. Ващенко // Міжвід. наук.–техн. збірник “Лісове госп-во, лісова паперова і деревообробна промисловість”. – Львів: НЛТУ, 2006. – Вип. 30. – С.336–341.
Солбриг О. Популяционная биология и эволюция / О. Солбриг,
Д. Солбриг. – М.: Мир, 1982. – 488 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).