ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ КЛАСИФІКАЦІЇ ТА ВІДБОРУ ДЕРЕВ У ЛАНДШАФТНУ РУБКУ
Анотація
Узагальнено основні показники класифікації дерев за роллю у формуванні лісопаркового ландшафту. Запропоновано впровадження формул складу деревостану за декоративно-естетичними властивостями як додаткову характеристику до рекреаційної оцінки насаджень.
Ландшафтна рубка, дерева-акценти, супутні дерева, фонові дерева, зайві дерева, лісова рекреація.
Посилання
Бондаренко В. Д. Ведение хозяйства в рекреационных лесах (на примере лесов зеленых зон городов Тернопольской обл.). Практические рекомендации / Бондаренко В.Д., Кучерявый В.А., Шудря Ю.В. – Львов : ЛЛТ?, 1986. – 38 с.
Пронин М.?. Лесопарковое хозяйство / Пронин М.?. – М. : Агропромиздат, 1990. – 174 с.
Родичкин ?.Д. Строительство лесопарков СССР / Родичкин ?.Д. – М. : Лесн. пром-сть, 1972. – 134 с.
Рубцов В.Г. Ландшафтные рубки на примере зеленой зоны Ленинграда: метод. рекомендации / В.Г. Рубцов – Л. : Урожай, 1976. – 34 с.
Рунова Е.М. Лесоводственные основы рубок формирования ландшафтов в сосновых насаждениях : автореф. дис. канд. с.-х. наук : спец. 06.03.03 / Белорусский технологический ин-т. – Минск, 1983. – 18 с.
Свириденко В.Е. Рубки формирования ландшафтов : текст лекций /
В.Е. Свириденко – К. : УСХА, 1989. – 31 с.
Тихонов А.С. Классическое лесоводство в рекреационных лесах /
А.С. Тихонов. – Л. : ЛЛТА, 1983. – 44 с.
Тюльпанов Н. М. Лесопарковое хозяйство / Н.М. Тюльпанов – 2-е изд., перераб. – М. : Стройиздат, 1975. – 160 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).