ВИЗНАЧЕННЯ ВСИХАННЯ ДЕРЕВИНИ ДУБА
Анотація
Наведено результати досліджень всихання мікрозрізів з деревини дуба. Виявлено складний характер залежності величини всихання від поточної вологості деревини, яке починається при вологості близькій до межі насичення клітинних стінок, не залежить від температури сушіння та початкової вологості мікрозрізів.
Деревина дуба, мікрозрізи, всихання, вологість деревини.
Посилання
Биллей П.В. Сушка древесины твердых лиственных пород / Билей П.В. – М.: Экология, 1992. – 224 с.
Галкин В.П. Древесиноведческие аспекты технологических режимов и оборудование для микроволносой сушки пиломатериалов: автореф. дисс. на соискание ученой степени доктора техн. наук: спец. 05.21.05 «Древесиноведение, технология и оборудование деревообработки» / В.П. Галкин. – М., 2009. – 38 с.
Уголев Б.Н. Древесиноведение и лесное товароведение / Уголев Б.Н. – М.: ?зд-во МГУЛ, 2007. – 351 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).